35 Ödüllü Dövme Stüdyosu

Cleopatra Ink

2014 yılında kurulan Cleopatra Ink, Alanya merkezli olarak hizmet veren ödüllü bir dövme ve piercing stüdyosudur. Şu an da Avrupa’nın en büyük dövme stüdyolarından biriyiz.

ödüllü bir dövme stüdyosu

Sanatçılarımız, dövme sektörünün ruhunu ve sanat yeteneklerini harmanlamaktan gurur duyuyorlar. Arkadaşları ve müşteri tarafından İbo olarak tanınan kurucumuz Halil İbrahim Karadere, Cleopatra Ink’i Alanya’da tek bir şube olarak açmış, sonrasında markamız hızlı büyüyerek tüm Avrupa’ya yayılmıştır. Hizmetlerimizi dünyaya sunmaya bayılıyoruz ve müşterilerimiz için yaptığımız özel çalışmalarla dövme sektöründe hayli tanınıyoruz. Türkiye dışında yaşayan müşterilerimizin, sırf sanatçılarımızla çalışmak için Türkiye’ye gelmeleri sıkça karşılaştığımız bir durumdur.

Her ne kadar Alanya merkezli tek bir şube olarak başlasak da, Avrupa’ya açılmamız uzun sürmedi. Norveç, Finlandiya, İstanbul’da birden fazla şubeye sahip olan Cleopatra Ink, dünya çapında müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Mükemmel hizmet ve gittiğiniz her yere yanınızda gelen sanat eserlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ömür boyu yanınızda olan mükemmel bir hizmet ve yaşam boyu sürecek sanat eserleri sunmaktan gurur duyuyoruz. İster portreler, ister gerçekçi sanat eserleri, isterseniz de en sevdiğiniz animasyonlardan esinlenilmiş çalışmalarınız olsun, sanatçılarımız dövme sanatının tüm çeşitleri ve stilleri konusunda uzmanlaşmıştır. En kaliteli sanat eserlerini hayata geçiriyoruz ve müşterilerimizin fikirlerinin değerine inanıyoruz.

Cleopatra Ink deneyimi diğerlerinden farklıdır. Üst düzey stüdyomuzda, ağaçlarla çevrili cadde manzarasının keyfini çıkarın ve isterseniz bu yolculukta size eşlik edecek arkadaşlarınızı ya da aile bireylerinizi de yanınızda getirin. Dövmelerimiz genellikle birden fazla seans ve birkaç saat sürmektedir, ancak sizi rahat ve huzurlu hissettirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Cleopatra Ink’teki sanatçılar, üst düzey sanat ortaya koymak için saatlerini harcamaktadır, böylelikle yıllar boyu hayran olacağınız dövmenize sonunda kavuşabileceksiniz.